ŚNIADANIE NA WEGANIE – 12 PRZEPISÓW NA SŁODKIE ROŚLINNE ŚNIADANIA

Jest i on, wspaniały, piękny, kuszący ebook „Śniadanie na weganie”! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Ale najpierw rzecz najważniejsza – w głosowaniu na fundację lub organizację zdecydowaną większością głosów wygrała Fundacja dla Szczeniąt Judyta i to właśnie tam przekażemy cały dochód ze sprzedaży ebooka.

KLIKNIJ, BY KUPIĆ EBOOKA I WESPRZEĆ ZWIERZAKI

Potrzebujesz więcej konkretów, by się zdecydować? No to jazda! :)

Dlaczego warto mieć ebooka „Śniadanie na weganie”?
Bo zawiera AŻ 12 przepisów na pyszne, pięknie wyglądające (a to wszak najpierw oczy jedzą!) wegańskie śniadania. Czyli codziennie przez prawie 2 tygodnie możesz jeść co innego i każdy dzień rozpoczniesz naprawdę dobrze. Nigdy więcej zastanawia się, co by tu dziś wciągnąć na śniadanie!

Możesz mieć pewność co do jakości przepisów, bo większość blogerów, którzy je przygotowali, na pewno znasz lub chociaż kojarzysz. Część z nich wydała już swojue książki, wielu ma tysiące obserwujących na Instagramie i Facebooku… Te osoby po prostu wiedzą, co robią :)

Czyje przepisy znajdziesz w ebooku?
W projekcie udział wzięli…

Jakie dokładnie przepisy znajdziesz w środku?
Niektórzy lubią niespodzianki, więc nie zdradzę od razu wszystkiego… Ale rąbka tajemnicy uchylę :) Jeśli lubisz naleśniki, gofry, pankejki, owsianki i puddingi, to ten ebook z pewnością JEST DLA CIEBIE. Spójrz tylko na te 4 zdjęcia…
… i uczciwie powiedz – czyż na ich widok nie cieknie Ci ślinka? ;)

CIEKNIE, KUPUJĘ! (klik)

Przykładowa strona
Na zachętę podrzucam Ci jeden przepis gratis. Przy okazji możesz podejrzeć, jak ebook wygląda w środku. Kliknij w zdjęcie, aby otworzyć podgląd w nowym oknie.

KUP EBOOKA „ŚNIADANIE NA WEGANIE”

Pst, jeśli masz pytania odnośnie do ebooka, śmiało pisz (w komentarzach lub na mejla weganizujemypolske@gmail.com), postaram się rozwiać twoje wątpliwości :)